Home / Rulet Siteleri Finans Araçları / Astropay İle Para Yatırma Ve Para Çekme İşlemleri
golden
pasha
celta
banner
banner
banner
banner
kolaybet

Astropay İle Para Yatırma Ve Para Çekme İşlemleri

Astropay ile para yatırma ve para çekme işlemleri hakkında detaylı bilgiler paylaşacağımız bu yazımızda sizler de yeni nesil bu ödeme sistemini nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda online alışverişlerinizi Astropay kart ile yapabilir ve online ödeme yaptığınız tüm web sitelerinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Astropay kartın her şeyden önce sizlerin güvenliği için oluşturulmuş bir ödeme sistemi olduğunu unutmamanızı tavsiye ederiz.

[flytonic-button text=’Astropay Hesbı Açmak İçin Web Sitesini Ziyaret Ediniz…’ linkurl=’https://www.astropayturkiye.org/’ size=’med’ icon=’check’ bg_color=’normal’ text_color=’lgt’ ]

Astropay Nedir?

Astropay kart, internet üzerinden yapılan online ödemelerin ve alışverişlerin güven içerisinde yapılmasını sağlayan yeni nesil bir ödeme sistemi olarak karşımıza çıkar. Aslında Astropay’e sanal bir kredi kartı demek daha doğru olur. Her kartın belirli bir limiti vardır ve bu limit tamamen kullanıcının kendisi tarafından belirlenir. Ayrıca her Astropay, 16 haneden oluşan bir koda sahiptir. Online alışverişler sırasında ödemeler, 16 haneli kod ile gerçekleştirilir. Ayrıca tek kullanımlı bir kart olma özelliğine sahiptir ve bu sayede güvenlik açısından önemli avantajları da beraberinde getirir. Astropay nedir? Sorusuna detaylı bir şekilde cevap vermeye çalıştık. Şimdi ise yeni nesil ödeme sistemi ile kullanıcıların elde ettiği avantajlara bakalım.

Astropay Avantajları Nelerdir?

Astropay ödeme sistemi ya da diğer adıyla sanal kredi kartı, kullanıcıların kendi belirledikleri limitler kapsamında ödeme yapmasına olanak sağlar. Bu şekilde kredi kartlarında olduğu gibi herhangi bir güvenlik açığına izin vermez ve Astropay özellikle güvenilirliğinden tam olarak emin olunmayana sitelerden tercih edilir. Şimdi, Astropay avantajları nelerdir? Daha yakından göz atalım.

  • Astropay internet ortamında güvenli alışverişin en doğru adresidir.
  • Kredi kartı ile yapılan ödemelerde olduğu gibi kişisel bilgilerin paylaşılmasına gerek yoktur.
  • 16 haneden oluşan pin numarası ile hızlı ve kolay ödeme gerçekleştirilmesine yardımcı olur.
  • Birçok web sitesinden geçerli olması yine önemli avantajları arasında yer alır.
  • Ödemeler sadece belirlenen limitlerde yapılır ve bunun dışında daha önceden ödeme yapılan web sayfaları limit olmadığı sürece herhangi bir şekilde para çekimi yapamaz.

Astropay ile Para Yatırma Nasıl Olur?

Astropay sanal kart ile para yatırma işlemi 16 haneli kod ile gerçekleşir. Her kartın kendine özel ve 16 haneden oluşan bir kod numarası bulunur. Ödeme yaparken de haliyle bu kod numarası kullanılır. Astropay ile para yatırma işleminde ilk adım ödeme seçeneğidir. Ödeme ekranına geçmeden önce ilk olarak Astropay ile ödeme yapma seçeneği tercih edilir. Bunun ardından ödeme sayfasında karta ait olan 16 haneli kod ilgili alana girilir. Kart kodu girildikten sonra ise sıra ne kadar ödeme yapılacağını belirtilmesine gelir ve ödeme sayfasında ilgili alana ödeme tutarının da yazılmasının ardından geriye kalan son işlem onay vermektir. Bu şekilde Astropay kart ile para yatırma işlemi tamamlanmış olur.

Astropay ile Para Çekme Nasıl Olur?

Astropay ile para çekme işlemi diğer adıyla Astropay bozdurma olarak bilinir. Bu nedenle kartınızın bakiyesinde kalan parayı çekmeniz aslında Astropay bozdurma işlemi yapılması anlamına gelir. Bunun için kartın satın alındığı firmanın müşteri temsilcisini aramak ve gerekli güvenlik bilgilerini sağlayarak para çekme talebinde bulunmak yeterli olmaktadır. Kartta bulunan mevcut bakiyenin istenen bir banka hesabına aktarılması kısa zaman içerisinde gerçekleşmektedir.

[excerptlist num=6 display=’Vertical’ ]

About admin

Check Also

papara ile para yatırma

Papara İle Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Bankaların sadece mesai saatleri içinde çalışması ve online işlemler sırasında bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir