Home / Rulet Siteleri Finans Araçları / Jeton Cüzdan İle Para Yatırma ve Çekme İşlemleri
golden
pasha
celta
banner
banner
banner
banner
kolaybet

Jeton Cüzdan İle Para Yatırma ve Çekme İşlemleri

Jeton cüzdan, online alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için oluşturulmuş bir online ödeme sistemidir. Tüm banka hesaplarınızı ve dijital paralarınızı bir arada toplar ve online transfer yapmanıza olanak sağlar. Jeton cüzdan ile para yatırma ve çekme gibi diğer işlemlerinizi de kolaylıkla halledebilirsiniz.

Jeton ana sayfası üzerinden açacağınız jeton cüzdan hesabında para yatır seçeneği ile cüzdana para yatırabilir, para transferi ya da ödeme yapabilirsiniz.

Jeton Cüzdan ile Para Yatırma

Sistemimiz üzerinden hesabınızı açtıktan sonra para yatır sekmesi ile jeton cüzdan ile para yatırma işlemlerinizi yapabilir, geniş ödeme ve işlem ağımız ile hiç zorlanmadan istediğiniz ödeme türü ile yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para yatırma ve ödeme seçeneklerimizi şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Visa ( İşlem süresi Anında)
 • QR Kod ile Ödeme (İşlem süresi 5-10 dakika)
 • Cepbank (İşlem süresi: 5-30 dakika)
 • Anında Banka Transferi (İşlem süresi Anında)
 • Anında Cepbank (İşlem Süresi 5-20 dakika)
 • Jeton Kart (İşlem süresi Anında)

Bu işlemleri yapabilmeniz için jeton47.com adresinden kayıt oluşturduktan sonra “Para Yatır” Sekmesine tıklayıp süreci başlatabilirsiniz.

Jeton Cüzdan İle Para Çekme

Jeton cüzdan ile para çekme işlemleri birçok şekilde yapılabilir. İsterseniz banka hesabınıza havale yaparsınız ya da kullanılmamış olan jeton kartınızı bozdurup TL karşılığını hesabınıza alabilirsiniz. Banka hesabınıza havale yapmak için şu adımları izlemeniz gerekmektedir;

 • Öncelikle hesap doğrulamanızı gerçekleştirin ve banka hesabınızı sisteme tanımladığınızdan emin olun,
 • Jeton cüzdan hesabınıza giriş yapın ve orada bulunan “Para Çek” sekmesine tıklayın.
 • Çekim yapmak istediğiniz miktarı ve para birimini seçip para çekme işleminizi tamamlayın.

İşleminizi tamamladıktan sonra 24-48 saat içerisinde çekmek istediğiniz miktar hesabınıza geçecektir. Jeton kart ile para çekmek istediğiniz zaman ise şu adımları takip ederek işleminizi sürdürün;

 • Ana sayfamızda bulunan “para çek” butonuna tıklayarak çekmek istediğiniz miktarı giriniz.
 • Para çekim türlerinden Jeton Kartı seçip devam ediniz.
 • Devam ettikten sonra işlem talebinizi oluşturabilirsiniz.

Jeton kartınızı onayladıktan sonra bilgilerini Jeton Cüzdan hesabınızda bulunan “Jeton Kartlar” kısmına tıklayarak oluşturulan kartları görüntüleyebilirsiniz. Sadece Visa kart ile yapılacak olan para çekme işlemlerinde Jeton kart kullanılamamaktadır.

Ayrıca size jeton olarak ödeme yapılan online alışveriş kazançlarınızın da TL karşılığını tanımlanmış banka hesabınıza talep edebilir, bu kazançları da nakde çevirerek para çekebilirsiniz.

Jeton Cüzdan Canlı Yardım

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak oluşturduğumuz Jeton sistemimizde kullanıcılarımıza 7/24 hizmet veren jeton cüzdan canlı yardım hattımız tüm sorun ve sorularda çözü odaklı çalışmaktadırlar. Nasıl satın alınacağı, nasıl kullanılacağı, nasıl para yükleyip nasıl para çekileceği gibi tüm sorularınızda müşteri temsilcilerimiz ile yanınızda oluyoruz. İnternet sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz canlı yardım hattımız size her konuda yardımcı olma, sorunlarınızı çözme bilinci ile görev yapmaktadır.

Sitemizde yaptığınız tüm işlemler sistem üzerinden otomatik onaylanmaktadır ve bu sistemsel sorunlarda da destek ekimiz yaşanılan problemi çözmek için çalışacaktır. Online alışverişlerde yaşanılan sorunların en kısa zamanda çözüme ulaşması ve çözüm sunacak kişilerin her saat bizimle olması önemlidir. biz de siz alışverişinizi güvenle yapın diye size 7/24 destek sağlamaktayız.

[excerptlist num=6 display=’Vertical’ ]

About admin

Check Also

papara ile para yatırma

Papara İle Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Bankaların sadece mesai saatleri içinde çalışması ve online işlemler sırasında bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir