Home / Rulet Siteleri Finans Araçları / Jeton İle Para Yatırma ve Çekme İşlemleri
golden
pasha
celta
banner
banner
banner
banner
kolaybet

Jeton İle Para Yatırma ve Çekme İşlemleri

Jeton online alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için oluşturulmuş bir online ödeme sistemidir. İnternet alışverişlerinde en büyük problem olan güvenlik sorununa çözüm getiren jeton, eski ödeme sistemlerinde olduğu gibi sizin kişisel bilgilerinize erişim sağlamaz. Bu nedenle tüm kişisel bilgileriniz alışveriş sırasında güvende olur. Satın alarak satıp olacağınız jeton, size verilecek olan dijital bir kod yardımı ile tüm online ödemelerinizi gerçekleştirebilir, jeton ile para yatırma ve çekme gibi diğer işlemlerinizi de kolaylıkla halledebilirsiniz.

Jeton satın aldıktan sonra size verilecek olan dijital kod tek kullanımlıktır ve alışverişlerde kendinizi güvende hissetmeniz için sizin tarafınızdan bile ikinci kez kullanılmamaktadır. Bu sayede tüm kullanıcı bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Jeton ile Para Yatırma

Bu aşamada herhangi bir kredi kartına ya da hesap kartına ihtiyacınız yok. Jeton ile para yatırma için yapmanız gerekenleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Öncelikle sitemizden bir üyelik hesabı açmanız gerekiyor,
  • Üye olup Jeton ailesine katıldıktan sonra Euro değerindeki paketlerden ihtiyacınız olan paketi seçip kartınız TL karşılığını havale veya eft gibi banka işlemleri ile haftanın her saatinde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ödemeniz gerçekleştikten sonra güvenli tek kullanımlık dijital kodunuz gelecektir.
  • Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra tüm online alışveriş ya da bahis sitelerinde güvenli bir şekilde kullanacağınız Jeton’unuz hazır hale gelecektir.
  • Kullanıma hazır hale gelen Jeton’unuzu tüm online platformlarda ödeme seçeneği olarak kullanabilir, kişisel bilgilerinizi paylaşmadan en güvenilir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağınız ilk işlem için maks. 400 TL, ikinci işlem için de maksimum 800 TL’lik ödeme gerçekleştirebilirsiniz. İki işleminiz arasında en az 1 saat olmalıdır. 2 gün içerisinde de iki işlem yapabilir, para yatırabilirsiniz.

Jeton İle Para Çekme

Jeton, para işlemlerinizin yanı sıra satın aldığınız sanal jetonu bozdurarak da size para çekme imkanı da vermektedir. Bunun yanı sıra internet alışverişinizi gerçekleştirdiğiniz platform size jeton ile ödeme yaptığında, alışveriş esnasında elde kazanç jeton ile elinize geçtiğinde ya da satın aldığınız ama kullanmadığınız Jetonlarınız duruyor ise sistemimiz üzerinde elinizde olan bu kazançları nakit paraya dönüştürerek jeton ile para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde bulunan üyelik hesabınızdan banka hesap ya da kart numaranızı yazıp elinizde bulunan jetonları bildirmeniz para çekme için yeterlidir. Kısa bir süre içinde elinizde bulunan jetonun TL karşılığı banka hesabınıza geçecektir.

Jeton Canlı Yardım

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak oluşturduğumuz Jeton sistemimizde kullanıcılarımıza 7/24 hizmet veren jeton canlı yardım hattımız tüm sorun ve sorularda çözü odaklı çalışmaktadırlar. Nasıl satın alınacağı, nasıl kullanılacağı, nasıl para yükleyip nasıl para çekileceği gibi tüm sorularınızda müşteri temsilcilerimiz ile yanınızda oluyoruz. İnternet sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz canlı yardım hattımız size her konuda yardımcı olma, sorunlarınızı çözme bilinci ile görev yapmaktadır.

Sitemizde yaptığınız tüm işlemler sistem üzerinden otomatik onaylanmaktadır ve bu sistemsel sorunlarda da destek ekimiz yaşanılan problemi çözmek için çalışacaktır. Online alışverişlerde yaşanılan sorunların en kısa zamanda çözüme ulaşması ve çözüm sunacak kişilerin her saat bizimle olması önemlidir. biz de siz alışverişinizi güvenle yapın diye size 7/24 destek sağlamaktayız.

[excerptlist num=6 display=’Vertical’ ]

About admin

Check Also

papara ile para yatırma

Papara İle Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Bankaların sadece mesai saatleri içinde çalışması ve online işlemler sırasında bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir