Home / Rulet Siteleri Finans Araçları / Papara İle Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri
golden
pasha
celta
banner
banner
banner
banner
kolaybet

Papara İle Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Bankaların sadece mesai saatleri içinde çalışması ve online işlemler sırasında bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline geçme ihtimalini ortadan kaldırmakta olan yeni ödeme yöntemleri geliştirilmeye devam etmektedir. Bunlar arasında yer alan papara ile para yatırma ve para çekme işlemleri günün her saatinde hiçbir işlem ücreti ödenmeden yapılabilmektedir. Papara hesabınızı online olarak açmanın ardından 15 ayrı bankadan ve ATM’lerden kolayca para yatırabilir ve bu parayı da online işlemler sırasında bilgilerinizin başkalarının eline geçme ihtimali olmadan kullanabilirsiniz.

Online Olarak para gönderilen pek çok ön ödemeli kart ve sanal kartlar karşı tarafında aynı hesabı olmasını isterken papara bunu istememekte ve bu şekilde istediğiniz her kişi ve kuruluşa para gönderebilmenizi ve onlarında size para gönderebilmesini sağlamaktadır.

Papara İle Para Yatırma

Papara hesabınıza para yatırmak istediğinizde bunun iççin internet bankacılığını kullanabilir ya da ATM’lerden bu işlemi yapabilirsiniz. Papara ile para yatırmak istediğinizde karşı tarafın uzun ve karışık iban numarasını öğrenmenize gerek yoktur. Papara ile para yatırma ve para çekme işlemleri yapılması son derece pratiktir ve işlemler çok kısa bir sürede sonuçlanmaktadır. Papara ile para yatırmak istediğinizde ise işlemleri şu şekilde yapmanız gerekmektedir.

  • Mesai saatlerini beklemeden 7/24 papara ile para yatırabilirsiniz
  • Para göndereceğiniz kişinin cep telefonu numarası, eposta adresi ya da papara hesap numarasını bilmeniz yeterlidir.
  • Papara ile para yatırma işlemini yapmanızın ardından karşı tarafın papara hesabı olmaması halinde bunu pratik olarak hemen açabilir ve ardından da para hesabına aktarılır ve istediği ATM’den parasını da anında çekebilmektedir.

Papara İle Para Çekme İşlemi

Para yatırma da olduğu gibi para çekme işlemi de pratik olarak papara ile yapılmaktadır. Papara ile para yatırma ve para çekme işlemleri ücretsiz olarak yapılıyor olması ile tercih edilmektedir. Papara hesabınıza para yatırmanız ya da para çekmeniz sırasında işlem ücreti ödemenizi önlemek adına ülkemizde ki 15 ayrı banka da sistemin hesabı bulunmaktadır. Papara hesabınızdan para çekmek istediğinizde bunu internet bankacılığı ile ya da ATM’lerden pratik olarak yapabilirsiniz. Papara müşteri temsilcileri ile görüşerek işlemleri yapma sırasında destek almanız da mümkün olmaktadır.

Papara Nerelerde Kullanılabilir?

Online olarak tüm alış verişinizi yapabileceğiniz papara bir ön ödemeli karttır ve bu kartın üyesi olan tüm sitelerde olduğu gibi kurumlarda da ödemelerinizi papara kartınız ile yapabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin güvence altında olduğu papara ile para yatırma ve para çekme işlemleri online oyunların oynandığı sitelerde oldukça fazla tercih edilmektedir. Şans oyunlarının oynandığı sitelere 7/24 papara hesabınızdan para transferi yapabilir ve bu sitelerden de papara hesabınız ile para çekme işlemi yapabilirsiniz. Kart ücreti ödemenize gerek olmadan papara kartınızı kullanabilir ve kullandıkça da paparanın sunduğu hediyeleri kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bankalarda hesap açmak için 18 yaş sınırı bulunuyor olması gençler için bir sınırlama getiriyorken papara hesabını daha genç yaşta ki kişilerinde açmasında bir yasak bulunmamaktadır. Tek tıkla papara ile para yatırma ve para çekme işlemleri yapma kolaylığını sunmakta ve sizde papara hesabı açarak sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

[excerptlist num=6 display=’Vertical’ ]

About admin

Check Also

otopay ile para yatırma

Otopay ile Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Otopay ile para yatırma ve para çekme işlemleri konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağımız bu yazımızda, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir