Home / Rulet Siteleri Finans Araçları / Paykasa İle Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri
kolaybet betvole

Paykasa İle Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Online alışveriş yapmayı tercih eden kişilerin bu işlemleri yapmaları sırasında güvenliğin üst düzeyde olmasını istedikleri bilinmektedir. Bunun için de çeşitli çözümler üretilmektedir. Ön ödemeli bir kart olarak hazırlanan paykasa ile para yatırma ve para çekme işlemleri yüksek güvenlikli olarak yapılmaktadır. Paykasa bir ön ödemeli kart olması ile alışveriş yapılan yere kişisel bilgilerinizi vermenize gerek kalmamaktadır. Sadece kartın üzerinde bulunan 16 hanelik pin kodunun bildirilmesi yeterli olmaktadır.

Paykasanın en önemli özelliği tek kullanımlık bir kart olarak tasarlanmış olmasıdır. Yani bu kartı kaybetmeniz ya da başka birinin eline geçmesi gibi bir durum ortaya çıkmamaktadır. Paykasa kartını aldıktan sonra alışverişinizi yaptığınızda artık kartın bir geçerliliği kalmaz ve güvenlik sorunu da yaşanmaz. Paykasa ile para yatırma ve para çekme işlemleri yapmanın da pratik olması ile çok fazla tercih edildiği görülmektedir.

Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa kartınızı online olarak almanız gerekmektedir. Bu işlemi yapan resmi paykasa bayileri ülkemizde bulunmaktadır. Paykasa almak istediğinizde resmi paykasa bayisinin sitesine girmeli ve işlemlerinizi buradan yapmalısınız. Siteye üye olmanın ardından sunulan canlı destek ile paykasa kartınızı almanız mümkün olmaktadır. Bunun için müşteri temsilcisinden banka hesap bilgilerini almanız ve ardından belirtilen miktarlarda yatırım yapmanız gerekmektedir. Hesaba yatırım yapmanın ardından da müşteri temsilcisinden payakasa kartınızın 16 haneli pin kodunu aldıktan sonra bu pin kodu ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Paykasa ile para yatırma ve para çekme işlemleri pratik olması ile de kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Kartınızı almanın ardından alıveriş yapacağınız siteye girmeli ve buradan yaptığınız alıverişin karşılığı olarak paykasa kartınızı kullanmanız gerekmektedir. Günümüzde paykasa kartları en çok şans oyunlarının oynandığı bahis sitelerine yatırım yapmak için kullanılmaktadır. Bu sitelere yatırım yapmak istediğinizde de site hesabınızdan paykasa ile yatırım yapma seçeneğini tercih etmeniz ve ardından da pin kodunu girmenizin ardından site hesabınıza paykasa ile yatırım yapmış olursunuz. Bu ön ödemeli kartın tercih edilme nedenleri arasında işlemlerin anlık olarak sonuçlanıyor olması yer almaktadır.

Paykasa  Para Çekme

Ön ödemeli bir kart olan paykasa ile para yatırma ve para çekme işlemleri online yapılmaktadır. Paykasa ile para çekme aslında paykasa kartınızda bulunan bakiyeyi almanız anlamına gelmektedir. Bunun için paykasanızı aldığınız bayi ile görüşmeniz gerekmektedir. Bu görüşme sonrasında ise şu şekilde paykasa kartınızı bozdurabilirsiniz.

  • Kart numaranızı siteye bildirmelisiniz
  • Kartınızın tutarının ne kadar olduğunu bildirmelisiniz
  • Karta bulunan miktarın geçmesini istediğiniz banka bilgilerini tam ve doğru olarak girmelisiniz.
  • Bu işlemleri yapmanızın ardından da istediğiniz tutar belirttiğiniz banka hesabınıza birkaç dakika içinde geçecektir.

Paykasa Neden Tercih Ediliyor?

Online alış veriş sırasında kimlik ve banka bilgilerinin güvende olmasını isteyen kişiler paykasa ile para yatırma ve para çekme işlemleri yapmayı tercih etmektedirler. Çünkü bu ön ödemeli kartı kullanma sırasında kişilerin hiçbir bilgisi karşı taraf tarafından öğrenilmemektedir. Paykasa kartlarını satan bayilerde de bu konuya önem verilmekte ve yüksek güvenlikli koruma sistemleri kullanılmaktadır. Özellikle şans oyunlarının oynanmasının yasak olması nedeniyle bu sitelere para yatırdığı ya da bu sitelerden para çektiğinin anlaşılmasını istemeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir paykasa.

[excerptlist num=6 display=’Vertical’ ]

About admin

Check Also

otopay ile para yatırma

Otopay ile Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Otopay ile para yatırma ve para çekme işlemleri konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağımız bu yazımızda, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir