Home / Rulet Siteleri Finans Araçları / Paykwik ile Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri
golden
pasha
celta
banner
banner
banner
banner
kolaybet

Paykwik ile Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Paykwik ile para yatırma ve para çekme işlemleri başlıklı yazımızda sizler için Paykwik nedir ve ne işe yarar? gibi konularda bilgi vermeye çalışacak ve bunun yanında para yatırma ve çekme işlemleri konusunda detaylı bilgiler vereceğiz. Son zamanların yeni nesil ödeme sistemlerinden biri olan Paykwik hakkında detaylı bilgiler edinmek ve aynı zamanda Paykwik ile neler yapabileceğinizi öğrenmek için yazımızı baştan sona incelemenizi tavsiye ederiz.

Paykwik Nedir?

Paykwik nedir? Sorusuna verilecek yanıt; hem yurt içinde hem de yurt dışında binlerce web sayfası üzerinde güvenli ödeme imkânı sunan sanal kart olarak karşımıza çıkar. Yeni nesil bir ödeme sistemi olan Paykwik, aynı zamanda hızlı ve güvenli alışverişin en doğru adresidir. Bazen alışveriş yapmak isteyenler, özellikle yurt dışında hizmet sunan web sayfalarına kredi kartı bilgilerini vermekten çekinir. Ancak Paykwik ile yaşanan bu durum tamamen sorun olmaktan çıkmakta ve kullanıcıların güvenli bir alışveriş yapmalarına imkân tanınmaktadır. Ayrıca Paykwik sanal kartın güvenli alışveriş yapmaya imkân tanıması sahip olduğu 16 haneden oluşan kodla mümkün olmaktadır. Ödeme sırasında sadece bu kod kullanılmakta ve bunun dışında farklı bir bilgi verilmesine gerek kalmamaktadır.

Paykwik Avantajları Nelerdir?

Paykwik sanal kartın avantajları arasında ilk olarak karşımıza çıkan güvenli bir ödeme sistemi olmasıdır. Bu ödeme sistemi ile kullanıcılar kişisel bilgilerini paylaşmadan internet üzerinden yurtiçi ve yurtdışı fark etmeksizin online alışveriş yapabilmektedir. Paykwik sanal kartın kullanıcılar için sunduğu avantajlar ise genel olarak şu şekildedir;

  • Kullanıcılar ödeme sırasında banka bilgilerini ve kişisel bilgilerini paylaşmadan alışveriş yapabildikleri için oldukça güvenli bir sistemdir.
  • Yaygın kullanılan bir sanal kart olduğu için dünyan genelinde birçok internet sitesinde geçerli bir ödeme sistemi olma özelliği taşır.
  • 16 haneli kart numarası sayesinde hızlı ve kolay bir alışveriş imkanı sunar.
  • Kart limiti kullanıcının kendisi tarafından belirlenir ve bu nedenle limit aşımı gibi sorunlar hiçbir zaman için gündeme gelmez.

Paykwik ile Para Yatırma Nasıl Olur?

Paykwik yeni nesil ödeme sistemi ile para yatırma işlemi gerçekleştirmek genel anlamda oldukça kolay bir şekilde gelişir. Herhangi bir sitede para yatırma işlemi, yapmak için en başından bilinmesi gereken sahip olunan Paykwik sanal kartın 16 haneli numarası olmaktadır. Bu numara web sayfalarının ödeme ekranlarında Paykwik ödeme seçeneğinin seçilmesinin ardından ilgili kısma girilir ve sonrasında ise ödeme yapılacak tutar da belirlenerek para yatırma işlemi onaylanır. Paykwik ile para yatırma işlemi görüldüğü bu gibi oldukça basit adımlar içerir.

Paykwik ile Para Çekme Nasıl Olur?

Paykwik bozdurma olarak da adlandırılan Paykwik ile para çekme işlemi için öncelikle yapılması gereken hizmet alınan firmanın müşteri temsilcisine ulaşmak ve para çekme talebinde bulunmaktır. Para çekme işlemi için ilk olarak güvenlik kontrolü yapılmakta ve onay alınması ile asıl işleme geçilmektedir. Paykwik ile para çekmek isteyen kullanıcılar hizmet aldıkları firmanın müşteri temsilcisine banka hesap bilgilerini ya da IBAN numarasını iletmekte ve bunun ardından para transferinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Normal bir EFT süresince talep edilen tutar, müşteri temsilcisine iletilen banka hesabına kısa süre içerisinde gönderilerek işlem tamamlanmaktadır.

[excerptlist num=6 display=’Vertical’ ]

About admin

Check Also

otopay ile para yatırma

Otopay ile Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Otopay ile para yatırma ve para çekme işlemleri konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağımız bu yazımızda, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir