Home / Rulet Siteleri Finans Araçları / Ukash ile Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri
kolaybet betvole

Ukash ile Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Ukash ile para yatırma ve para çekme işlemleri konusunda detaylı bilgiler vereceğimiz yazımızda siz de online bir ödeme sistemi olan Ukash hakkında detaylı bilgiler edinebilir ve bunun yanında bu ödeme sistemini nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Eğer güvenmediğiniz sitelerde kredi kartınız ile işlem yapmak istemiyorsanız, Ukash ödeme sisteminin avantajlarından yararlanabilir ve böylelikle istediğiniz her web sitesinde ödeme yapabilirsiniz. Ukash, sizlere dilediğiniz tüm platformlarda güvenli ve sorunsuz bir alışveriş keyfi sunar.

Ukash Nedir?

İngiltere merkezli bir online ödeme sistemi olan Ukash, dünya genelinde oldukça yüksek sayıda web sayfasında geçerli olan bir ödeme sistemi olma özelliği taşır. Sanal kredi kartı olarak da adlandırılan Ukash, tüm kullanıcıların internet üzerinden alışveriş ya da ödeme yapmasına imkan sağlar. Bunun yanında birçok avantajı da beraberinde getiren sistemin kullanımı her geçen gün artmakta ve giderek geniş bir kitleye ulaşma konusunda önemli adımlar atmaktadır. Ukash nedir? sorusuna cevap verdikten sonra şimdi biraz da ödeme sisteminin avantajlarından bahsedelim.

Ukash Avantajları Nelerdir?

Ukash kart ya da ödeme sistemi birbirinden farklı avantajları ile öne çıkan sanal kredi kartlarından biridir. Sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarına pek çok anlamda ayrıcalıklar sunmasının yanında kolay kullanımı ile de dikkat çekmektedir. Peki, Ukashın avantajları nelerdir? daha yakından bakalım.

  • Kullanıcıların sahip olduğu kişisel bilgilerin saklı tutulmasını sağlar.
  • Hiç olmadığı kadar güvenli bir ödeme sistemidir.
  • Kullanıcıların sadece 19 haneli bir pin numarası ile ödeme yapmasına ya da alışveriş yapmasına olanak sağlar.
  • Popüler alışveriş ve bahis sitelerinde ödeme yapmanın hızlı ve kolay yoludur.
  • Kullanıcıların belirlediği limite sahip olması nedeniyle istemsiz harcamaların önüne geçer.

Ukash İle Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Ukash ödeme sistemi ile para yatırmak için ilk olarak dikkat edilmesi gereken kartın satın alındığı anda verilen 19 haneli pin numarasının bilinmesidir. Çünkü ödemeler ya da diğer adıyla para yatırma işlemleri bu pin numarası ile gerçekleştirilir. Ukash ile para yatırma işlemi yapmak için öncelikle ilgili web sitesinin ödeme kısmına girilir ve buradan Ukash ödeme sistemi seçilir. Daha sonra ise ekranda 19 haneli Ukash pin numarasının girilmesi için bir alan açılır ve bunun ardından geriye kalan sadece pin numarasını girmektir. Pin numarasının girilmesinin ardından ne kadar ödeme yapılacağı da belirlenir ve son olarak onay tuşuna basılarak ödeme yapılır.

Ukash İle Para Çekme Nasıl Yapılır?

Ukash kart ile para çekme genel olarak basit işlem basamakları gerektirir. Bu sistem ile para çekmek aslında Ukash bozdurma olarak bilinir ve Ukash ile para çekme işlemi için ilk olarak yapılması gereken kartın satın alındığı firmanın destek birimi ile iletişim kurmaktır. Firma temsilcisi öncelikle sizden birtakım güvenlik bilgileri ister ve bunun ardından hesabınızda bulunan bakiyeyi nereye aktarmak istediğinizi sorar. Temsilciye vereceğiniz bir banka hesabı ya da IBAN numarası kartta yer alan bakiyenin çekilmesi adına yeterlidir. Para çekme işlemi için verilen emirle bakiyenin belirtilen hesaba geçmesi normal bir EFT işleminin süresi kadar zaman alır ve genel olarak çok uzun sürmez.

[excerptlist num=6 display=’Vertical’ ]

About admin

Check Also

otopay ile para yatırma

Otopay ile Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Otopay ile para yatırma ve para çekme işlemleri konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağımız bu yazımızda, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir